Zima

Mimo zimna i słoty na dworze, oraz ponurego krajobrazu za oknem w tym tygodniu na świetlicy (zresztą jak zawsze) na buziach najmłodszych gościły uśmiechy. Zaraz po powrocie do szkoły postanowiliśmy stworzyć swoje własne noworoczne fajerwerki. Co prawda na papierze i stemplowane plastikowymi słomkami, ale wyszły rewelacyjne. Oczywiście nie zabrakło też lokalnego patriotyzmu, bo gdzie jak nie nad Ratuszem podziwiamy największy pokaz fajerwerek. Dzieci pięknie narysowały koszaliński ratusz i ozdobiły go „deszczem fajerwerek”.

Postanowiliśmy również przypomnieć sobie jak pięknie wygląda świat gdy zimą przykryje go biały puch ☺ i tym sposobem powstały rodzinki bałwanów z malutkich rączek i śnieżne krajobrazy 3d. Dziękujemy dzieciom za kolejny tydzień pracy, zabawy i chęci uczestniczenia w zajęciach.