SP3 Koszalin

Szkoła Podstawowa nr 3 im ks. Jana Twardowskiego w Koszalinie

czerwiec 2016

UWAGA – ŚWIETLICA SZKOLNA INFORMUJE

W dniu 24 czerwca 2016 uroczyście świętujemy zakończenie roku szkolnego. Świetlica szkolna również świętuje i już dzieci nie przyjmuje. W roku szkolnym 2016/2017 świetlica szkolna będzie czynna od 7:00 do 16:00. Ostateczny termin przyjmowania kart zgłoszenia dziecka do świetlicy upływa 05.09.2016 r. Kryteria przyjęć do świetlicy: oboje rodzice pracują  (zaświadczenie z zakładu pracy) rodzic samotnieCzytaj dalej »UWAGA – ŚWIETLICA SZKOLNA INFORMUJE

Mistrz z Trójki

W dniu 8.06.2016 odbyły się finały wojewódzkie w lekkiej atletyce w Goleniowie. Naszą szkołę reprezentowało dwóch uczniów. Spisali się znakomicie. Uczeń klasy IIIA  Michał Sidełko w rzucie oszczepem i Krystian Zymek z klasy IIIB w biegu na 100 metrów. Michał spisał się wspaniale. Wygrał zawody bezapelacyjnie i zdobył tytuł Mistrza Województwa. Michał Sidełko to nieCzytaj dalej »Mistrz z Trójki

Brązowy Kacper – Mistrzostwa Koszalina w Pływaniu klas drugich.

W dniu 8 czerwca br. odbyły się Mistrzostwa Koszalina w Pływaniu klas drugich dla chłopców. Na dystansie 15 metrów stylem dowolnym startowało 54 uczestników z różnych koszalińskich szkół podstawowych. Fantastycznie zaprezentował się nasz uczeń klasy IIa (wych. Magdalena Kozłowska) – Kacper Dorawa zajmując wysokie 3 miejsce. Kacper uzyskał czas: 11,26sek. i poprawił swój rekord o 0,24 sek. Brawo! Drugim najlepszym pływakiem naszej szkoły okazał się Paweł Głodek z klasy IIb (wych. Justyna Jarecka) zajmując ostatecznie 16 miejsce. Czas Pawła to 12,44 sek. – brawo! Największy postęp uzyskał Borys Tokarz poprawiając swój rekord o 0,58 sek. Super!

Czytaj dalej »Brązowy Kacper – Mistrzostwa Koszalina w Pływaniu klas drugich.

Złota Zuzia – Mistrzostwa Koszalina w Pływaniu klas drugich.

W dniu 7 czerwca br odbyły się Mistrzostwa Koszalina w Pływaniu klas drugich. Wspaniale zaprezentowały się dziewczęta z naszej szkoły. Aż trzy z nich uplasowały się na miejscach w pierwszej 10 zawodów. Startowało 70 dziewcząt z wszystkich szkół koszalińskich. Na najwyższym miejscu podium uplasowała się Zuzanna Chlebanowska z klasy IIa (wych. Magdalena Kozłowska). Wynik Zuzi na dystansie 15m to 11.25sek. Brawo Zuzia! Kolejną najlepszą naszą zawodniczką była Zuzanna Wrzeszcz z klasy IIb (wych. Justyna Jarecka), która z czasem 11,89 zajęła 5 miejsce w zawodach. Następną najlepszą naszą zawodniczką okazała się Amelia Kuśmierkowska z klasy IIa – jej czas to 12,06. Amelia poprawiła swój rekord na tym dystansie o ponad 3 sekundy – brawo!

Czytaj dalej »Złota Zuzia – Mistrzostwa Koszalina w Pływaniu klas drugich.