Home » 2017 » Czerwiec

Monthly Archives: Czerwiec 2017

Harmonogram badań uczniów klas III gimnazjum

WAŻNE – Uczniowie klas III gimnazjum
Poniżej przedstawiamy harmonogram badań profilaktycznych dla uczniów rozpoczynających w roku szkolnym 2017/2018 naukę w szkołach ponadgimnazjalnych. Harmonogram został przesłany z Urzędu Miejskiego w Koszalinie.

HARMONOGRAM BADAŃ >>>>>

UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2016/2017

23 CZERWCA 2017

godzina 8:00 – klasy I-III Gimnazjum nr 3

godzina 10:30 – klasy I-VI Szkoły Podstawowej

Wszystkich uczniów obowiązuje strój galowy.

BEZPIECZNE WAKACJE – prelekcja

W dniu 21 czerwca 2017 w naszej szkole odbyła się prelekcja wraz z pokazem multimedialnym, na temat BEZPIECZNYCH WAKACJI. W spotkaniu prowadzonym przez przedstawicieli Policji brali uczniowie szkoły podstawowej oraz gimnazjum. Uczniowie wzięli także udział w konkursie, bardzo chętnie odpowiadali na pytania związane z bezpieczeństwem.

SREBRNA ALICJA

W dniu 6 czerwca odbyły się Mistrzostwa w pływaniu klas trzecich dziewcząt. Startowało 39 dziewczynek z koszalińskich szkół. Zawody odbyły się na basenie ZOS przy ul. Głowackiego w Koszalinie.

Naszą szkołę pod opieką Dariusza Krajewskiego reprezentowały trzy dziewczęta:

Alicja Ostrowska
Klaudia Siuda
Viktoria Dobosz

SP3 ŻAK – IV miejsce w Poznaniu!

W dniach 2-4 czerwca 2017r. nasi koszykarze z SP3 ŻAK SMOK Koszalin rywalizowali w 39 Turnieju Mini-kosza im. Tadeusza Dudzińskiego „Dzień Dziecka 2017”.

W turnieju wzięło udział 16 drużyn w kategorii wiekowej 2006 i młodsi. Nasza drużyna prowadzona przez trenera Dariusza Krajewskiego pokazała się z bardzo dobrej strony i uplasowała się na 4 miejscu.

W pierwszej fazie turnieju nasi chłopcy wygrali dwa z trzech meczów. W meczu z z drużyną z Międzychodu wygraliśmy różnicą jednego punktu co pozwoliło nam awansować do grupy ćwierćfinałowej (miejsca 1-8). W meczu z drużyną z Poznania świetne spotkanie rozegrał Kamil Pełkowski zdobywając 18 punktów. W drugiej fazie turnieju również wygraliśmy 2 z trzech meczów. Kluczowe okazało się zwycięstwo różnicą 1 punktu (23:22) z drużyną Pyra SP7 Poznań. W tym spotkaniu wykazaliśmy się wspaniałą obroną a najwięcej przechwytów zanotowali: Łukasz Wiśniewski i Paweł Połaniecki. Igor Krajewski rzucił w meczu 13 punktów. Brawo! Po zwycięstwie z Gorzowem awansowaliśmy do pierwszej czwórki turnieju. W meczach o medale ulegliśmy drużynie z Komorowa i Basket Akademii Poznań.