Home » 2017 » Wrzesień » 20

Daily Archives: 20-09-2017

K O N K U R S !!!

Uwaga! Samorząd Uczniowski organizuje konkurs na projekt nowego sztandaru Szkoły Podstawowej nr 3 w Koszalinie.Prace proszę przekazać wychowawcom klas do dnia 2.10.2017 r. Dla zwycięzcy przewidziana jest nagroda. Kamilla Derlatka – opiekun Samorządu Uczniowskiego

LIST Z PAŁACU BUCKINGHAM

Rozwijać, inspirować , motywować
Pomysł na napisanie życzeń z okazji 91 urodzin Królowej Elżbiety II i zaprojektowanie urodzinowej kartki narodził się na lekcji języka angielskiego. Pomyślałam, że moi zdolni uczniowie z grupy Euro (obecnie są w klasie II Gimnazjum) podejmą się trudnego wyzwania , wykażą się kreatywnością oraz najwyższą precyzją w przygotowaniu projektu graficznego kartki i starannego doboru słownictwa zgodnego z królewską etykietą. Urocza kartka z wizerunkiem królewskiej korony, skrzyżowanych flag brytyjskiej i polskiej oraz misternie wypełnione maleńkimi stokrotkami serce z przepiękną różą pośrodku miały wyrazić nasz szacunek dla najdłużej panującej na świecie Monarchini.