Home » 2018 » Luty

REKOLEKCJE 2018 (aktualizacja)

Plan rekolekcji szkolnych w dniach 12-14.03.2018 roku w SP nr 3
 w Koszalinie
Rekolekcje odbywają się tylko w kościele  pw. Św. Wojciecha.
Świetlica szkolna czynna wg planu.

12-14 marca( poniedziałek, wtorek, środa)

Klasy VI – VII SP (9.30 – 10.15  zajęcia w kościele)

• uczniowie przychodzą do szkoły na godz. 9.10
  • 9.15 – wyjście ze szkoły do kościoła pod opieką wychowawców
  • po powrocie z kościoła, zajęcia lekcyjne zgodnie z planem zajęć (od 4 godziny lekcyjnej)

Klasy IV – V SP (10.30 – 11.15 zajęcia w kościele)

• uczniowie mają trzy pierwsze lekcje wg planu
  • 10.15 – wyjście ze szkoły do kościoła pod opieką wychowawców
  • po zajęciach w kościele idą do domu.

Klasy I – III SP ( 11.30 – 12.15 zajęcia w kościele)

• uczniowie maja cztery pierwsze lekcje wg planu
  • 11.15 – wyjście ze szkoły do kościoła pod opieką wychowawców
  • Po zajęciach w kościele uczniowie idą do domu.

Klasy II – III gimnazjum (12.30 zajęcia w kościele)

• uczniowie maja 5 godzin zajęć lekcyjnych wg planu
  • 12.15 – wyjście ze szkoły do kościoła pod opieką wychowawców
  • po zajęciach w kościele uczniowie idą do domu

U12 – ŻACZKI – mecz nr 6 dla nas! Kołobrzeg zdobyty – miłości nie było.

14 lutego 2018r. rozegraliśmy ostatni mecz rundy zasadniczej U12 ŻACZKI. Misja Kołobrzeg – jak najbardziej udana – zwycięstwo z nawiązką. W pierwszym meczu przegraliśmy różnicą 5 punktów – w rewanżu wygrana 15- punktowa pozwala nam na wielką radość z zajęcia pierwszego miejsca w grupie. Dzięki temu startujemy z korzystnej pozycji do kolejnego etapu rozgrywek.

Konkursy przedmiotowe dla uczniów III klas gimnazjów

INFORMACJA O KONKURSACH >>>

Zbiórka karmy dla schroniska

W piątek zakończyliśmy zbiórkę karmy dla schroniska „Leśny Zakątek” w Koszalinie. Dzisiaj opiekun Szkolnego Koła Wolontariusza pani Agnieszka Hamera przekazała zebraną karmę. W sumie zebraliśmy około 100 kg karmy suchej oraz 60 kg karmy mokrej. Wszystkim, którzy przyłączyli się do zbiórki bardzo dziękujemy!

Zdjęcie użytkownika Szkoła Podstawowa nr 3 im. ks. Jana Twardowskiego. Zdjęcie użytkownika Szkoła Podstawowa nr 3 im. ks. Jana Twardowskiego. Zdjęcie użytkownika Szkoła Podstawowa nr 3 im. ks. Jana Twardowskiego.

TRÓJKA MISTRZEM KOSZALINA!!!

Po 12 latach złote medale ponownie zawisły na naszych klatach! Ostatni raz tytuł Mistrza Koszalina zdobyliśmy w roku 2006. W dniach 2-9 lutego 2018r. odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Minikoszykówce w naszej szkole. Gościliśmy zespoły z 6 koszalińskich szkół: SP5, SP10, SP13, SP17, SP18 i SP3. Nasza szkoła zgłosiła dwie drużyny SP3 I oraz SP3 II (klasa V i IV). Młodsi chłopcy z drużyny SP3 II wygrali swój grupowy mecz z SP13 jednak później musieli uznać wyższość drużyn starszych. Jednak zespół SP3 I nie miał litości wygrywając każdy swój mecz w turnieju różnicą ponad 20 pkt.! Dwóch chłopców z drużyny uzyskało wyróżnienie – wybór do „PIERWSZEJ PIĄTKI”. Sukces drużyny to niewątpliwie efekt kilkuletniej pracy na treningach koszykówki w naszej szkole oraz w klubie MKKS ŻAK do którego należą nasi zawodnicy. Wiele turniejów, festiwali koszykówki oraz meczów towarzyskich. Każdy zawodnik jest jednocześnie uczniem klasy sportowej o profilu minikoszykówka z nauką pływania. Gratulacje! Dzięki zajęciu pierwszego miejsca w Mistrzostwach Koszalina nasz zespół awansował do dalszego etapu rozgrywek wojewódzkich.

U-12 kolejne starcie SP3ŻAK Koszalin.

Kolejny mecz rundy rewanżowej rozgrywek koszykówki chłopców U-12 odbył się w środę 7 lutego 2018r. w SP3 przy ul. Jabłoniowej. Przeciwnikiem była drużyna Basketu Koszalin.

Igrzyska Dzieci w mini piłce ręcznej Chłopców – II miejsce w Koszalinie!!!

W czwartek 11 stycznia 2018r. wzięliśmy udział w Mistrzostwach Koszalina w Igrzyskach Dzieci w Mini Piłce Ręcznej. Zawody trwały jeden dzień i odbyły się w SP18 w Koszalinie.

Igrzyska Dzieci w minisiatkówce Chłopców.

W dniach 9.01.2018 rozgrywaliśmy Mistrzostwa Koszalina w minisiatkówce. Zawody odbywały się w SP17 w Koszalinie.