Home » 2018 » Marzec » 08

Daily Archives: 8 marca 2018

ZWYCIĘSTWO w Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym organizowanym przez ZORD Koszalin

28.02.2018r. dwie drużyny uczniów że Szkoły Podstawowej nr 3 i oddziału gimnazjalnego brały udział w Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym organizowanym przez ZORD Koszalin i policję. Uczniowie gimnazjum zajęli II 👏miejsce zaś uczniowie szkoły podstawowej III miejsce.👏👏Opiekunkami drużyn były panie Bożena Bukowska i Krystyna Kołacz-Kempa. GRATULUJEMY!!!

Zdjęcie użytkownika Szkoła Podstawowa nr 3 im. ks. Jana Twardowskiego. Zdjęcie użytkownika Szkoła Podstawowa nr 3 im. ks. Jana Twardowskiego. Zdjęcie użytkownika Szkoła Podstawowa nr 3 im. ks. Jana Twardowskiego. Zdjęcie użytkownika Szkoła Podstawowa nr 3 im. ks. Jana Twardowskiego.