SP3 Koszalin

Szkoła Podstawowa nr 3 im ks. Jana Twardowskiego w Koszalinie

kwiecień 2018

„PEŁNA MISKA DLA ZWIERZAKA ZE SCHRONISKA” – Projekt klas II

W ramach projektu edukacyjnego klas drugich zorganizowaliśmy zbiórkę karmy na rzecz podopiecznych schroniska dla bezdomnych zwierząt „Leśny Zakątek” w Koszalinie pod hasłem: „PEŁNA MISKA DLA ZWIERZAKA ZE SCHRONISKA” W ramach tego działania przygotowaliśmy plakaty zachęcające do pomocy zwierzętom oraz informujące o terminie przeprowadzanej akcji i miejscu gdzie należy przynieść karmę. Zbiórka została przeprowadzona w dniachCzytaj dalej »„PEŁNA MISKA DLA ZWIERZAKA ZE SCHRONISKA” – Projekt klas II

Turniej 3×3 w VI LO w Koszalinie

W piątek 13 kwietnia 2018r. byliśmy uczestnikami Turnieju 3×3 o Puchar Dyrektora VI LO w Koszalinie. Zgłosiliśmy 3 drużyny w kategorii 2002 i mł. oraz 1 drużynę w kategorii 2004 i mł. W każdej kategorii udało się zająć I miejsce. Jednak o zwycięstwo wcale nie było łatwo. W grupie starszej najtrudniejszym przeciwnikiem była ekipa gospodarzy natomiast w kategorii młodszych najtrudniejszym przeciwnikiem okazała się drużyna … dziewcząt, trenująca na co dzień w KSKK Koszalin. Nasze drużyny trenujące w MKKS ŻAK otrzymały nagrody w postaci karty podarunkowej do sklepu DECATHLON. Brawa dla zwycięzców!

Czytaj dalej »Turniej 3×3 w VI LO w Koszalinie

Półfinał Wojewódzki Igrzysk Dzieci w Minikoszykówce Chłopców

W poniedziałek 9 kwietnia 2018r. odbył się w naszej szkole Półfinał Wojewódzki Igrzysk Dzieci w Minikoszykówce Chłopców. Gościliśmy drużyny ze Szczecina, Kołobrzegu, Sławna oraz gospodarzy z SP3 w Koszalinie. W pierwszym meczu udało nam się pokonać zespół z SP4 Kołobrzeg pomimo nerwowej sytuacji pod koniec 2 kwarty kiedy to Franek Hac trzema akcjami z rzędu doprowadził do remisu 16:16 trafiając ostatni swój rzut z połowy boiska. Po przerwie twarda obrona pozwoliła nam na zapewnienie sobie zwycięstwa w tym meczu. W drugim meczu zespół SP16 Szczecin wygrał z SP3 Sławno. W finale spotkaliśmy się właśnie z drużyną ze Szczecina.

Czytaj dalej »Półfinał Wojewódzki Igrzysk Dzieci w Minikoszykówce Chłopców

ZABAWA NA PRZERWIE

Dzisiaj uczniowie należący do Samorządu Uczniowskiego postanowili urozmaicić długą przerwę najmłodszym dzieciom naszej szkoły.Zorganizowali dla nich ciekawe zabawy na świeżym powietrzu.Była świetna zabawa i dużo śmiechu!

KONKURS GRAFIKI KOMPUTEROWEJ

Dnia 6.04.2018 odbył się Wojewódzki Konkurs Grafiki Komputerowej, w którym uczniowie naszej szkoły zdobyli dwa pierwsze miejsca, jednocześnie uzyskując tytuł laureata. Dawid Ankudowicz – I miejsce i Jakub Turko – II miejsce. Opiekunką uczniów jest pani Bożena Bukowska. Gratulujemy!!!