SP3 Koszalin

Szkoła Podstawowa nr 3 im ks. Jana Twardowskiego w Koszalinie

10 kwietnia, 2018

Półfinał Wojewódzki Igrzysk Dzieci w Minikoszykówce Chłopców

W poniedziałek 9 kwietnia 2018r. odbył się w naszej szkole Półfinał Wojewódzki Igrzysk Dzieci w Minikoszykówce Chłopców. Gościliśmy drużyny ze Szczecina, Kołobrzegu, Sławna oraz gospodarzy z SP3 w Koszalinie. W pierwszym meczu udało nam się pokonać zespół z SP4 Kołobrzeg pomimo nerwowej sytuacji pod koniec 2 kwarty kiedy to Franek Hac trzema akcjami z rzędu doprowadził do remisu 16:16 trafiając ostatni swój rzut z połowy boiska. Po przerwie twarda obrona pozwoliła nam na zapewnienie sobie zwycięstwa w tym meczu. W drugim meczu zespół SP16 Szczecin wygrał z SP3 Sławno. W finale spotkaliśmy się właśnie z drużyną ze Szczecina.

Czytaj dalej »Półfinał Wojewódzki Igrzysk Dzieci w Minikoszykówce Chłopców

ZABAWA NA PRZERWIE

Dzisiaj uczniowie należący do Samorządu Uczniowskiego postanowili urozmaicić długą przerwę najmłodszym dzieciom naszej szkoły.Zorganizowali dla nich ciekawe zabawy na świeżym powietrzu.Była świetna zabawa i dużo śmiechu!