17 maja, 2018

Finał Wojewódzki w minikoszu – brązowe medale

W środę 16 maja 2018r. byliśmy gospodarzami Finału Wojewódzkiego w Minikoszykówce Chłopców. Gościliśmy drużyny: SP16 Szczecin, SP3 Stargard, SP17 Koszalin oraz SP3 Koszalin. Turniej rozgrywany był systemem “każdy z każdym” z zaliczeniem meczów z półfinałów. W pierwszym meczu byliśmy o włos od zwycięstwa. Ulegliśmy naszym kolegom z SP17 różnicą 1 pkt. Porażka spowodowała, że kolejny nasz mecz decydował o zdobyciu brązowego medalu. Do rywalizacji stanęliśmy ze Szkołą Podstawową nr 3 ze Stargardu. Oni również przegrali swój pierwszy mecz tego dnia z SP16 Szczecin. Nasi zawodnicy w drugim meczu zagrali z dużą determinacją i pewnie pokonali przeciwników. Widać było grę zespołową i wolę zwycięstwa. Ostatecznie to brązowe medale zwisły na naszych szyjach. Dla nas to historia, która się wydarzyła na prawdę. Zapamiętamy ten szczególny dzień. Walka o złoto była tak blisko wystarczyło, że w pierwszym meczu to my wygramy różnicą 1 pkt. Pomimo tego to i tak jesteśmy zadowoleni, dumni i szczęśliwi. W walce o złoty medal zwycięstwo odniosła drużyna SP16 Szczecin pokonując po dogrywce SP17 Koszalin różnicą 2 pkt. Wszystkie mecze były wyjątkowo zacięte i wyrównane a zwycięstwo podczas meczów przechodziło z rąk do rąk.

Czytaj dalej »Finał Wojewódzki w minikoszu – brązowe medale