12 października, 2018

II miejsce w Mistrzostwach Koszalina IGRZYSK DZIECI drużyny chłopców!

W czwartek 11.10.2018r. 3 drużyny z naszej szkoły wzięły udział w Mistrzostwach Powiatu w Sztafetowych Biegach Sztafetowych. Zawody rozpoczęła rywalizacja szkół podstawowych – klas VI i mł. czyli IGRZYSKA DZIECI. Każda drużyna składała się z 10 zawodników, którzy kolejno biegli dystans ok. 400, 600 i 800 metrów – w zależności od kategorii wiekowej. Młodsze dziewczęta pobiegły bardzo odważnie i szybko, jednak drużyny innych szkół były nieco szybsze. Dla naszej drużyny to przedsmak ponieważ większość zawodniczek było młodszych – to uczennice klasy V a nawet IV. Ostatecznie drużyna zajęła IX miejsce. Brawo dla dziewcząt za waleczność! Trenerką jest Pani Bożena Suszyńska.

Czytaj dalej »II miejsce w Mistrzostwach Koszalina IGRZYSK DZIECI drużyny chłopców!