Home » Komunikaty » „Little Red Riding Hood”

„Little Red Riding Hood”

W dniu 9 maja  2017 uczniowie klasy 3D wraz z rodzicami zaprezentowali swoje umiejętności aktorskie  w przedstawieniu pod tytułem „Little Red Riding Hood”, czyli  „Czerwony Kapturek” w wersji angielskiej. Narratorem bajki była pani Marta Larek, mama Klaudii. Tytułową rolę Czerwonego Kapturka zagrała Milenka Maliszewska, w jej mamę wcieliła się pani Anna Zajączkowska-Żyszkiewicz (mama Edytki i jednocześnie nauczycielka naszej szkoły), rolę babci zagrała mama Kamila, pani Kamila Wotawa. Igor Trębacz , uczeń klasy I B gimnazjum perfekcyjnie zaprezentował się w roli strasznego Wilka. Wszyscy aktorzy, przepięknie ubrani, posługując się piękną angielszczyzną wcielili się w różne role i zaprezentowali nieco zmienioną wersję znanej wszystkim bajki.   To przedsięwzięcie było dla mnie nie lada wyzwaniem, ponieważ w sztuce zagrali wszyscy uczniowie klasy 3d, którzy musieli w sposób umiejętny współpracować ze sobą,  starszym kolegą z gimnazjum i dorosłymi rodzicami. Pięknie przygotowane stroje, dekoracje, rekwizyty, oprawa artystyczna sprawiły, że spektakl został nagrodzony gromkimi brawami.

Beata Lentner- nauczyciel języka angielskiego i edukacji wczesnoszkolnej

Statystyka

Visits today: 45