Home » Komunikaty » U-12 – kolejne mecze

U-12 – kolejne mecze

Najmłodsza grupa naszych koszykarzy rozegrała kolejne mecze w rozgrywkach U12M – liga ŻACZKÓW. Drugim przeciwnikiem był zespół EMET BASKET Szczecinek.

My byliśmy gospodarzami tego meczu, który odbył się w środę 3 stycznia 2018r. Przez pierwsze trzy kwarty wynik oscylował blisko remisu. dopiero pod koniec trzecie kwarty i w czwartej chłopcy stanęli na wysokości zadania i dzięki skutecznej grze w ataku wyszli na prowadzenie. Ostatecznie mecz zakończył się naszym zwycięstwem 61:31. Brawo!!!

oto skład drużyny:

 1. Kalisz Jakub
 2. Kostrzewski Michał
 3. Grębski Arkadiusz
 4. Jarocki Patryk
 5. Krajewski Igor
 6. Paprocki Filip
 7. Fil Marcel
 8. Ziemba Konrad
 9. Jankowski Mateusz
 10. Stryczek Piotr
 11. Kasprowiak Filip
 12. Kamieniarz Aleksander

trenerzy: Dariusz Krajewski i Michał Dudek

Kolejnym meczem było spotkanie z drużyną MUKS KOTWICA 50 Kołobrzeg. My byliśmy gospodarzami meczu. Większą część meczu prowadziliśmy niewielką różnicą 4-6 pkt. Jednak w końcówce nie potrafiliśmy powstrzymać jednego zawodnika, który praktycznie sam poprowadził swój zespół do wygranej trafiając punkty z dystansu w ważnym fragmencie meczu. Cóż nadszedł czas na pierwszą porażkę, z którą musimy żyć ale nie możemy się pogodzić. Rewanż odbędzie się 14 lutego  br w Kołobrzegu o godzinie 17-tej i już zapraszamy kibiców do pojechania z nami i wsparcia naszej drużyny. Zapraszamy wszystkich chętnych do pojechania na mecz rewanżowy o skontaktowanie się z trenerem zespołu Dariuszem Krajewskim lub Michałem Dudkiem.

skład naszej drużyny w tym meczu z dnia 10.01.2018r.:

 1. Pełkowski Kamil
 2. Berliński Vincent
 3. Witkowski Tymoteusz
 4. Wiśniewski Łukasz
 5. Kułak Jakub
 6. Fil Marcel
 7. Krajewski Igor
 8. Mularski Tymoteusz
 9. Sikorski Dominik
 10. Stryczek Piotr
 11. Ziemba Konrad
 12. Kamieniarz Aleksander

trenerami są: Dariusz Krajewski i Michał Dudek

 

U-12 – kolejny mecz.

Tym razem odbył się pierwszy mecz rundy rewanżowej. Odwiedziliśmy Szczecinek aby tam zmierzyć się z drużyną EMET BASKET Szczecinek. Mecz od samego początku układał się dla nas po naszej myśli. Kluczem do sukcesu okazał się dobry plan obronny, dzięki któremu udało się wykluczyć najbardziej punktującego zawodnika. Ponadto zagraliśmy dużo akcji szybkim atakiem, na który kładziemy ostatnio duży nacisk. OJednak nie było tak kolorowo ponieważ duża ilość strat własnych w ataku daje do myślenia i pozwala na doskonalenie się w kolejnych treningach. Brawo za zwycięstwo!!!

oto skład zwycięskiej drużyny:

 1. Berliński Vincent
 2. Głodek Paweł
 3. Tomicki Adrian
 4. Wiśniewski Łukasz
 5. Kułak Jakub
 6. Kurenda Maciej
 7. Krajewski Igor
 8. Pełkowski Kamil
 9. Połaniecki Paweł
 10. Stasica Kacper
 11. Jankowski Mateusz
 12. Mularski Tymoteusz

trenerami drużyny są: Dariusz Krajewski i Michał Dudek

link do zdjęć:

https://photos.app.goo.gl/6OTzmRjy1q6w4Kds1

Statystyka

Visits today: 59