Home » Komunikaty » Ferie aktywnie z koszykówką.

Ferie aktywnie z koszykówką.

Czas ferii upłynął nam wyjątkowo aktywnie. W pierwszym tygodniu nasze dwie drużyny: U12 i U11 rozegrały bardzo przydatne mecze kontrolne z odpowiednimi drużynami z klubu MBA Warszawa.

Chłopcy starsi niestety ulegli w obu spotkaniach a młodsi pokonali kolegów ze stolicy. Trenerem był Michał Dudek. W drugim tygodniu ferii odbyło się łącznie 6 treningów dla obydwu naszych zespołów. Dodatkowo we wtorek mieliśmy wycieczkę do Słupska na mecze towarzyskie. Pojechaliśmy pociągiem z trójką zespołów: U-13 – pod opieką Jacka Czarnoty, U-12 i U-11 pod opieką Dariusza Krajewskiego i Michała Dudka. Przeciwnikiem naszych zespołów młodzieżowych byli chłopcy z bezpośredniego zaplecza drużyny STK CZARNYCH Słupsk. Najstarsi w niepełnym składzie ulegli słupszczanom. Chłopcy z U12 – także ulegli jednak po wyrównanej grze i w połowie ze starszymi kolegami. Z kolei najmłodsi nasi chłopcy pokonali drużynę ze Słupska.

Poniżej link do zdjęć:

GALERIA ZDJĘĆ >>>>

Statystyka

Visits today: 59