Home » Komunikaty » Igrzyska Dzieci w minisiatkówce Chłopców.

Igrzyska Dzieci w minisiatkówce Chłopców.

W dniach 9.01.2018 rozgrywaliśmy Mistrzostwa Koszalina w minisiatkówce. Zawody odbywały się w SP17 w Koszalinie.

Drużyna naszej szkoły pokonała SP18 2:1 oraz uległa SP13 1:2. Zajmując drugie miejsce w grupie awansowaliśmy do półfinału, który odbył się po feriach 30.01.2018r. W półfinale zmierzyliśmy się z gospodarzami przegrywając nieznacznie 1:2. Mecz był wyrównany, na prawdę dobrze graliśmy i mieliśmy szansę na pokonanie rywali. Przegrywając odpadliśmy z dalszej rywalizacji plasując się na miejscach: 4-6. Poniżej skład drużyny:

 1. Sikora Mateusz
 2. Krupa Michał
 3. Ciechanowicz Bartosz
 4. Data Kacper
 5. Lewandowski Maksymilian
 6. Jarocki Patryk
 7. Stryczek Piotr
 8. Kamieniarz Aleksander
 9. Kasprowiak Filip
 10. Wiśniewski Łukasz
 11. Śniedziewski Alex

opiekunem drużyny był: Dariusz Krajewski

link do zdjęć:

https://photos.app.goo.gl/vIXUO2g9htH6X1Wf1

Statystyka

Visits today: 167