Home » Komunikaty » TRÓJKA MISTRZEM KOSZALINA!!!

TRÓJKA MISTRZEM KOSZALINA!!!

Po 12 latach złote medale ponownie zawisły na naszych klatach! Ostatni raz tytuł Mistrza Koszalina zdobyliśmy w roku 2006. W dniach 2-9 lutego 2018r. odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Minikoszykówce w naszej szkole. Gościliśmy zespoły z 6 koszalińskich szkół: SP5, SP10, SP13, SP17, SP18 i SP3. Nasza szkoła zgłosiła dwie drużyny SP3 I oraz SP3 II (klasa V i IV). Młodsi chłopcy z drużyny SP3 II wygrali swój grupowy mecz z SP13 jednak później musieli uznać wyższość drużyn starszych. Jednak zespół SP3 I nie miał litości wygrywając każdy swój mecz w turnieju różnicą ponad 20 pkt.! Dwóch chłopców z drużyny uzyskało wyróżnienie – wybór do „PIERWSZEJ PIĄTKI”. Sukces drużyny to niewątpliwie efekt kilkuletniej pracy na treningach koszykówki w naszej szkole oraz w klubie MKKS ŻAK do którego należą nasi zawodnicy. Wiele turniejów, festiwali koszykówki oraz meczów towarzyskich. Każdy zawodnik jest jednocześnie uczniem klasy sportowej o profilu minikoszykówka z nauką pływania. Gratulacje! Dzięki zajęciu pierwszego miejsca w Mistrzostwach Koszalina nasz zespół awansował do dalszego etapu rozgrywek wojewódzkich.

Życzymy drużynie dalszych sukcesów.

skład drużyny SP3 II:

 1. Sikorski Dominik
 2. Wotawa Kamil
 3. Kułak Jakub
 4. Mazur Krystian
 5. Mularski Tymek
 6. Mroczkowski Bartosz
 7. Głodek Paweł
 8. Witkowski Norbert
 9. Paprocki Filip
 10. Kostrzewski Michał
 11. Beliński Vincent

skład drużyny MISTRZÓW:

 1. Sikora Mateusz
 2. Magdziński Gracjan
 3. Krupa Michał
 4. Witkowski Tymek
 5. Kamieniarz Olek
 6. Kasprowiak Filip
 7. Jarocki Patryk
 8. Głodek Piotr
 9. Wiśniewski Łukasz
 10. Bastek Damian
 11. Lewandowski Maksymilian

trenerem obu drużyn jest Dariusz Krajewski

oto link do zdjęć:

https://photos.app.goo.gl/CyFrgnrrQvWZiRpA2

Statystyka

Visits today: 59