Mistrzostwa szkoły w skoku wzwyż.

Mistrzostwa Szkoły w skoku wzwyż odbyły się we wtorek 29 listopada 2016r w sali gimnastycznej w ZSnr11 im. ks. J. Twardowskiego w Koszalinie ul. Jabłoniowa 23
Osoby odpowiedzialne: Bożena Suszyńska i Dariusz Krajewski

Do zawodów zgłosiło się łącznie 48 dziewcząt i chłopców. Przed zawodami każdy uczestnik wpisywał się do protokołu zawodów. Zapisy oraz wpisywanie wyników prowadziła Pani Bożena Suszyńska. Rywalizacja odbywała się w czterech kategoriach wiekowych: klasy III i młodsi, klasy IV, klasy V i klasy VI osobno dla dziewcząt i chłopców. Funkcje sędziowskie pełnili uczniowie klasy VI sportowej. Za zajęcie miejsc I-VI dzieci otrzymywały dyplom i nagrodę rzeczową: koszulkę, piłkę plażową, piłkę zabawową lub breloki odblaskowe i smycze. Dodatkowo każdy uczestnik zawodów po strąceniu poprzeczki otrzymywał nagrodę pocieszenia: breloki i zakładka do książek. Wszystkie osoby kończące zawody były żegnane brawami przez pozostających w dalszej rywalizacji zawodników. Dzięki temu rywalizacja odbywała się zgodnie z duchem „czystej gry”. Najlepsi zawodnicy w każdej kategorii wiekowej będą reprezentować naszą szkołę w XIV Halowych Zawodach Szkół Miasta Koszalina w „Skoku wzwyż przy muzyce” w SP-9 w Koszalinie. Życzymy powodzenia!

Dziękujemy za udział i sportową postawę wszystkim startującym w zawodach i do zobaczenia za rok!!!